Telefon stacjonarny w firmie – czy jest konieczny?

telefon-stacjonarnyNiewielkie firmy z reguły zatrudniają od 5 do 10 pracowników. Osoby te najczęściej pracują w jednym biurze lub w kilku sąsiadujących ze sobą pomieszczeniach. Czy warto kupować dla nich osobne telefony służbowe? Może lepiej jest zainwestować w jeden, wspólny telefon stacjonarny dla wszystkich z nich? Prowadzenie firmy bez posiadania telefonu w dzisiejszych czasach nie jest możliwe. Jak bowiem kontaktować się z klientami czy kontrahentami? Nie każdą sprawę można w końcu załatwić osobiście lub mailowo.

Czasem kilkuminutowa rozmowa telefoniczna pomaga rozwiązać nawet najtrudniejszy problem i uniknąć późniejszych konfliktów z klientem lub partnerem biznesowym. Nikt jednak nie może wymagać od pracowników firmy, by w pracy korzystali z własnych telefonów komórkowych – nawet jeśli przedsiębiorstwo jest niewielkie, to jego pracownicy powinni posiadać telefon firmowy. Jeżeli zakupienie oddzielnych telefonów jest nieopłacalne bądź zbędne, dobrze jest sięgnąć po wspólny telefon stacjonarny https://www.inea.pl/oferta/dla-biznesu/male-firmy/telefon.

Telefony stacjonarne w firmie są bowiem rozwiązaniem tanim i wygodnym. Ważną zaletą telefonów stacjonarnych jest niska cena rozmów. Najtańsze abonamenty kosztują nie więcej niż kilkadziesiąt złotych miesięcznie, a pracownicy mogą w ich ramach korzystać z nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci komórkowych oraz na telefony stacjonarne. Z pewnością będzie to doskonałe rozwiązanie dla niewielkich biznesów, które nie mogą pozwolić sobie na bardzo wysokie wydatki.

Comments are closed.

Search
Advertisement
 • Proste czynności związane z remontami

  48 lat ago
  Remont domu to poważna decyzja i większość osób decyduje się na nią w okresie letnim, kiedy to mogą zlecić jego wykonanie podwykonawcom, a samemu wyjechać na wakacje odpocząć i wrócić do dobrze przygotowanego i wyremontowanego domu. Nie jest jednak tak łatwo znaleźć odpowiednią firmę remontową lub też ekipę która pomogła by nam w wyremontowaniu domu,…
 • Domlazienkaplytki.pl – największy wybór płytek do Twojego domu

  48 lat ago
  Jeśli budujesz dom czy urządzasz mieszkanie doskonale wiesz, jak ważna jest najwyższa jakość wykorzystywanych materiałów oraz aranżacje, które nadają każdemu wnętrzu wyjątkowości. W ofercie naszego sklepu znajdziesz niebanalny wybór różnego rodzaju płytki ceramiczne, płytki włoskie, płytki hiszpańskie i gresy, które z powodzeniem ozdobią Twój dom czy mieszkanie, jednocześnie zapewniając wyjątkową trwałość, najwyższą jakość i funkcjonalność.
 • Kabina prysznicowa z brodzikiem

  48 lat ago
  Nowoczesne kabiny prysznicowe z brodzikiem i hydromasażem to fantastyczne urządzenia do łazienki, które spodobają się wymagającym użytkownikom. Każdy, kto lubi spędzać w łazience więcej czasu niż pół godziny, wręcz zauroczy się tym wynalazkiem.
 • Wyposażenie gospodarstwa domowego

  48 lat ago
  Każdy dom jest wyposażone w swojego rodzaju elementy takie jak lodówka, kuchenka oraz ogólnie sprzęty domowego użytku. Dlatego trzeba to wszystko zapamiętywać oraz dobrze się do tego dostosować. Niestety, nie każdego stać na takie wyposażenia wnętrza domowego. Dlaczego? Ponieważ jest to bardzo drogie i czasami nawet przewyższające koszty remontu. Nie mowa o kosztach budowy, gdyż…
Maj 2018
P W Ś C P S N
« Mar    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031